Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Aby przedstawić naszą ofertę na podstawie ustawy o RODO, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dbamy o Twoją prywatność, Twoje dane są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz je edytować lub wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności. Szczegółowe informacje w polityce prywatności >zobacz<

Akceptuję

Filtruj System Tulsa Biały Połysk według:

Cena

Cena

  • 225,00 zł - 1 575,00 zł

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

System Tulsa Biały Połysk

Systemy meblowe Tulsa Biały Połysk to wygodne i funkcjonalne meble pokojowe. Idealnie sprawdzą się jako meble do pokoju dziennego Pomogą ci dobrze zagospodarować przestrzeń w salonie dzięki czemu łatwiej będzie ci utrzymać ład i porządek w pomieszczeniu. Bez problemu dopasujesz je do swoich potrzeb i wolnego miejsca, którym dysponujesz. Biel w połączeniu z ciemnymi uchwytami nadają meblom nowoczesnego wyglądu. Świetnie sprawdzą się w aranżacji salonu dodając mu charakteru i przy okazji spełniając funkcje przechowywania. 

Sprawdź ofertę systemów meblowych Tulsa Biały Połysk dostępnych w internetowym sklepie Modern Furniture. Wybierz meble do salonu, które najlepiej spełniają twoje wymagania i potrzeby!

Aktywne filtry