×
Głębokość
-
Wysokość
-
Szerokość
-
Cena
-
  • left Image

Regały

Regały, to funkcjonalne meble, pozwalające na ciekawe i funkcjonalne zaaranżowanie pomieszczenia. Służą nie tylko do przechowywania (można na nich ułożyć wiele różnych przedmiotów), ale także nadają wnętrzom charakteru i stanowią ich ozdobę. Sprawdź asortyment regałów dostępnych w naszym sklepie meblowym MF Meble i wybierz ten który najlepiej będzie pasował do twojego mieszkania czy domu. 

Regały to bardzo wszechstronne meble. Pasują do wielu pomieszczeń - będą idealne do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego czy przedpokoju. Można na nich ułożyć książki, pamiątki lub inne akcesoria - praktyczne i ozdobne. Regały dostępne w wielu rozmiarach bez problemu dopasujesz do wolnej przestrzeni, jaką dysponujesz. Różne style wykonania i kolory pozwolą ci stworzyć idealną kompozycję współgrają z wystrojem. 

Różne rodzaje regałów

Regały mogą być wykonane z różnych materiałów. Zdecydowanie jednak króluje drewno, które pasuje do każdego wnętrza i nadaje mu przytulności. Regały mogą stać na nóżkach, dzięki czemu będą sprawiały wrażenie o wiele lżejszych konstrukcji, mogą też stać płasko na podłodze. Do mniejszych pomieszczeń, ciemnych korytarzy czy sypialni które trzeba rozjaśnić będą pasowały regały w jasnych kolorach. Regały mogą mieć różne kształty. W sklepach meblowych można znaleźć wiele designerskich regałów, które będą niewątpliwą ozdobą pomieszczenia. Można także zakupić regał częściowo zamknięty - niektóre półki mogą być wyposażone w drzwiczki drewniane lub szklane, a inne będą otwarte. 

Regały pasują do każdego wnętrza. Jeśli twój dom czy mieszkanie jest urządzone tradycyjnie, możesz wybrać klasyczne regały, natomiast dla wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych, polecamy zakup regałów o nieco mniej standardowych kształtach czy kolorach.

Regały do salonu, biura czy pokoju dziecięcego

Duża różnorodność regałów sprawia, że bez problemu dopasujesz mebel do każdego wnętrza. W sypialni taki regał może pełnić funkcję przechowywania książek, czy eksponowania zdjęć i pamiątek. W pokoju dziecka będzie idealnym miejscem na zabawki a w domowym gabinecie pozwoli uporządkować dokumenty i przybory biurowe.

Wybierz regał idealnie pasujący do twojego wnętrza i twoich potrzeb. Zapraszamy do przeglądania oferty naszego sklepu meblowego. Jeśli masz jakieś pytania związane z zakupem regału lub innych mebli do domu i biura, skontaktuj się z nami!