×

Dostawa

Kupując u nas meble - na terenie całej Polski nie płacisz za dostawę!

Zakup mebli to jedno a dostarczenie ich w nienagannym stanie to zupełnie inna historia. Obie rzeczy robimy korzystając ze sprawdzonych ludzi. Zależy nam, aby transport dotarł do Ciebie na czas i bez zbędnych kłopotów. Dlatego staramy się, aby cały proces był dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem.

Zapewniamy pełny serwis transportowy do Państwa domu. Czas oczekiwania jest podany przy każdym produkcie. Dokładamy wszelkich starań, aby ten czas maksymalnie skrócić a tym samym, aby wybrane przez Ciebie meble jak najszybciej znalazły się w Twoim domu. O szczegóły pytaj naszych sprzedawców.

Jak przebiega dostawa?

Dzień przed dostawą kontaktujemy się z Państwem, informując o przybliżonej godzinie dostawy tak, by mogli się Państwo do niej przygotować. W związku z tym, iż kierowca dostarcza danego dnia kilka zamówień, bardzo prosimy o przygotowanie się do odbioru mebli na ustaloną godzinę, a tym samym zapewnienie osób do wnoszenia mebli.

WAŻNE!

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli, może pomóc, ale nie zawsze ma na to czas ze względu na to, iż musi dostarczyć inne zamówienia.

KOSZT DOSTAWY NIE OBEJMUJE WNIESIENIA!