×
Głębokość
-
Wysokość
-
Szerokość
-
Cena
-
  • left Image

Półki wiszące

Umeblowanie pomieszczeń nie opiera się wyłącznie na zakupie kanapy, szafy czy łóżka. Istotnym elementem wystroju wnętrz są również półki, które można powiesić na ścianie tworząc najróżniejsze aranżacje. Sprawdź półki dostępne w sklepie meblowym Modern Furniture i wybierz te, które najlepiej spełnią twoje oczekiwania.

Odpowiednio dobrane półki wiszące będą nie tylko funkcjonalne mieszcząc przeróżne akcesoria, drobny sprzęt czy książki. Półki stanowią także nieodzowny element dekoracji wnętrz, który potrafi się wyróżnić na tle całej aranżacji. Dobierając odpowiednie półki ścienne nadasz swojemu wnętrzu charakteru i niepowtarzalnego designu. Półki wiszące z powodzeniem mogą zastąpić regały czy stolik nocny (niewielka półka zawieszona obok łóżka). Łącząc półki ze sobą można stworzyć z nich ciekawe aranżacje do salonu, które będą się świetnie prezentowały nawet zamiast meblościanki. 

Półki wiszące są dostępne w różnych kolorach, stylach, kształtach i rozmiarach. Dzięki temu masz duże pole manewru jeśli chodzi o ich dobór, połączenie ze sobą i stworzenie z nich spójnej aranżacji.

Półki ścienne do różnych pomieszczeń

Półki wiszące są tak uniwersalne, że będą świetnie pasowały praktycznie do każdego pomieszczenia. Możesz zawiesić półkę ścienną w korytarzu, salonie, pokoju dziecięcym czy sypialni. Półki w salonie będą tworzyć ciekawy wystrój głównej ściany z telewizorem, na których ułożysz zdjęcia, kwiaty lub ozdoby. W sypialni półka ścienna pomieści książki lub osobiste przedmioty, a jeśli powiesisz ją przy łóżku, z powodzeniem zastąpi nawet nocną szafkę, na której możesz położyć lampkę i odłożyć telefon. W przypadku pokoju dziecka, na pólkach świetnie będą prezentowały się książeczki, pluszaki lub zabawki. 

Półki ścienne można wieszać na różnych wysokościach, dzięki czemu bez trudu uda ci się stworzyć oryginalny układ. Kolorystyka półek pozwala dopasować je do wystroju wnętrz, jasne półki rozjaśnią ciemne pomieszczenie, a półki ścienne w kolorze drewna pasują praktycznie do każdego pomieszczenia i stylu wykończenia, nadając mu przytulności i charakteru.

Półki wiszące świetnie prezentują się w niewielkich przestrzeniach, małych pokojach. Dzięki nim wnętrze nie będzie przeładowane, a spory wybór rozmiarów pozwoli stworzyć ciekawą kompozycję nawet na niewielkiej powierzchni.

Sprawdź naszą szczegółową ofertę półek ściennych. W sklepie meblowym MF Meble oferujemy półki ścienne wysokiej jakości, wytrzymałe i o uniwersalnej stylistyce, która pasuje do każdego wnętrza. Zapraszamy do przeglądania naszego katalogu i składania zamówień!