• left Image

Szafki RTV

Szafki RTV to świetna alternatywa dla meblościanki. W przypadku mniejszej powierzchni do dyspozycji, gdy aranżacja z meblościanką byłaby zbyt obszerna, sama szafka RTV będzie rozwiązaniem o wiele bardziej korzystnym. Wybierając szafkę RTV najczęściej zwraca się uwagę na jej wymiary oraz na styl, by pasował do pozostałej aranżacji wnętrza. Szafka pod telewizor nie tylko ozdabia główną ścianę w pokoju dziennym, na której jest zawieszony telewizor, można go także na niej postawić. Ponadto stanowi miejsce do przechowania wszelkich kabli, płyt, pilotów czy innych drobnych rzeczy.

Aktywne filtry

Szafki RTV - przydatne informacje

Szukając idealnej szafki RTV do swojego salonu warto zwrócić uwagę na jej styl i dobrać ją w taki sposób by pasowała do wnętrza. Szafki pod telewizor nie tylko urozmaicą wnętrze, ale też nadadzą mu określonego charakteru. Jeśli chcesz rozjaśnić pomieszczenie, lepszym rozwiązaniem będzie zakup szafki RTV w kolorze białym już innym jasnym odcieniu np. dębu. Jasne szafki będą również pięknie kontrastować z ciemną farbą na ścianie czy tapetą. Dla miłośników stylu glamour i ogólnie mebli w kolorze białym, w sklepie meblowym MF Meble oferujemy szeroki wybór białych szafek pod telewizor. Taki mebel jest na tyle uniwersalny, że nawet w przypadku zmiany wystroju czy kolorystyki dodatków, biała szafka w dalszym ciągu będzie pasowała do pokoju dziennego. 

W celu uatrakcyjnienia wyglądu niewielkiej szafki pod telewizor oraz podkreślenia jej stylu stosuje się często połączenia części otwartych z zamkniętymi półkami lub wysuwaną szufladą. Możesz kupić szafkę RTV z przeszkleniami, w wersji matowej lub z połyskiem. Wygodne jest także to, że ten mebel można zarówno postawić na podłodze jak i powiesić. Wisząca szafka RTV daje wrażenie lekkości i przestronności. 

Kupując szafkę RTV do domu warto zwrócić uwagę na to, czy można w niej ukryć kable. Wygląd ściany z telewizorem w salonie jest o wiele bardziej estetyczny, gdy przewody nie rzucają się w oczy.

Kupując szafkę RTV do pokoju dziennego weź pod uwagę jej rozmiar. Mniejsze szafki lepiej prezentują się w połączeniu z niewielkimi telewizorami. Jeśli twój telewizor jest duży, większa i dłuższa szafka (nawet na całą szerokość ściany) lepiej go wyeksponuje.

W MF Meble znajdziesz duży asortyment szafek RTV w różnych stylach i kolorach. Dokładamy wszelkich starań, by szafki sprzedawane w naszym sklepie meblowym były najlepszej jakości i wyróżniały się starannym wykonaniem. Możesz mieć więc pewność że z zakupu w naszym sklepie będziesz zadowolony, a meble posłużą ci przez długi czas. Zapraszamy do przeglądania naszego katalogu i składania zamówień!