×
Głębokość
-
Wysokość
-
Szerokość
-
Cena
-
  • left Image

Szafki RTV

Szafki RTV to świetna alternatywa dla meblościanki. W przypadku mniejszej powierzchni do dyspozycji, gdy aranżacja z meblościanką byłaby zbyt obszerna, sama szafka RTV będzie rozwiązaniem o wiele bardziej korzystnym. Wybierając szafkę RTV najczęściej zwraca się uwagę na jej wymiary oraz na styl, by pasował do pozostałej aranżacji wnętrza. Szafka pod telewizor nie tylko ozdabia główną ścianę w pokoju dziennym, na której jest zawieszony telewizor, można go także na niej postawić. Ponadto stanowi miejsce do przechowania wszelkich kabli, płyt, pilotów czy innych drobnych rzeczy.

Szukając idealnej szafki RTV do swojego salonu warto zwrócić uwagę na jej styl i dobrać ją w taki sposób by pasowała do wnętrza. Szafki pod telewizor nie tylko urozmaicą wnętrze, ale też nadadzą mu określonego charakteru. Jeśli chcesz rozjaśnić pomieszczenie, lepszym rozwiązaniem będzie zakup szafki RTV w kolorze białym już innym jasnym odcieniu np. dębu. Jasne szafki będą również pięknie kontrastować z ciemną farbą na ścianie czy tapetą. Dla miłośników stylu glamour i ogólnie mebli w kolorze białym, w sklepie meblowym MF Meble oferujemy szeroki wybór białych szafek pod telewizor. Taki mebel jest na tyle uniwersalny, że nawet w przypadku zmiany wystroju czy kolorystyki dodatków, biała szafka w dalszym ciągu będzie pasowała do pokoju dziennego. 

W celu uatrakcyjnienia wyglądu niewielkiej szafki pod telewizor oraz podkreślenia jej stylu stosuje się często połączenia części otwartych z zamkniętymi półkami lub wysuwaną szufladą. Możesz kupić szafkę RTV z przeszkleniami, w wersji matowej lub z połyskiem. Wygodne jest także to, że ten mebel można zarówno postawić na podłodze jak i powiesić. Wisząca szafka RTV daje wrażenie lekkości i przestronności. 

Kupując szafkę RTV do domu warto zwrócić uwagę na to, czy można w niej ukryć kable. Wygląd ściany z telewizorem w salonie jest o wiele bardziej estetyczny, gdy przewody nie rzucają się w oczy.

Kupując szafkę RTV do pokoju dziennego weź pod uwagę jej rozmiar. Mniejsze szafki lepiej prezentują się w połączeniu z niewielkimi telewizorami. Jeśli twój telewizor jest duży, większa i dłuższa szafka (nawet na całą szerokość ściany) lepiej go wyeksponuje.

W MF Meble znajdziesz duży asortyment szafek RTV w różnych stylach i kolorach. Dokładamy wszelkich starań, by szafki sprzedawane w naszym sklepie meblowym były najlepszej jakości i wyróżniały się starannym wykonaniem. Możesz mieć więc pewność że z zakupu w naszym sklepie będziesz zadowolony, a meble posłużą ci przez długi czas. Zapraszamy do przeglądania naszego katalogu i składania zamówień!