×
Głębokość
-
Wysokość
-
Szerokość
-
Cena
-
  • left Image

Witryny

Witryny to uniwersalne meble, które pasują zarówno do salonu, jak i do jadalni. Pięknie będzie w nich wyglądała elegancka zastawa stołowa, serwis kawowy czy szkło. Można w nich przechowywać także ozdobne figurki, pamiątki lub książki.

Urządzenie pokoju w taki sposób, by stworzyć ciekawą i spójną aranżację, która będzie nie tylko ładna, ale też funkcjonalna nie należy do najłatwiejszych. Większość mebli ma służyć konkretnemu celowi - narożnik do wypoczynku i ewentualnie do spania, szafka RTV czy meblościanka do chowania przedmiotów, aby łatwiej było zachować porządek. 

Z witryną jest trochę inaczej. Ona także pełni funkcję przechowywania, ale bardziej rzeczy, które chcemy wyeksponować niż ukryć przed oczami gości. Witryny posiadają przeszklenia, często połączone z oświetleniem, co pozwala jeszcze lepiej podkreślić i uwidocznić zawartość tej szafki. 

W naszym sklepie meblowym oferujemy witryny w różnej tonacji kolorystycznej. Dzięki uniwersalsalnemu stylowi witrynę dopasujesz do każdego wnętrza, a niewielkie rozmiary sprawią, że mebel zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Poznaj szczegółową ofertę witryn w MF Meble. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy ci podjąć decyzje dokonać najlepszego wyboru!