×
Głębokość
-
Wysokość
-
Szerokość
-
Cena
-
  • left Image

Komody

Komoda to świetne rozwiązanie aranżacyjne, które możemy zastosować w wielu wnętrzach. Komody pasują zarówno do sypialni, jak i salonu, pokoju dziecka czy przedpokoju. Wyposażone w wygodne szuflady lub półki pozwalają na schowanie wielu rzeczy i drobiazgów, dzięki czemu łatwiej jest zachować porządek w pomieszczeniu.

Komody różnią się od siebie rozmiarami, materiałem wykonania, kolorystyką i stylem. Pasują do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych czy glamour. Komoda jest świetnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, a daje duże możliwości do przechowywania. W zależności od przeznaczenia, możesz zdecydować się na zakup komody wyposażonej w szuflady lub półki z drzwiczkami. Blat komody często jest wykorzystywany do wyeksponowania ozdób lub roślin. 

Funkcja przechowywania w komodzie

Poza elementem dekoracyjnym wnętrza, komoda służy przede wszystkim do przechowywania. Można w niej schować nie tylko ubrania, ale też zapasową pościel czy ręczniki. Komoda w salonie może służyć do przechowywania dodatkowego kompletu zastawy stołowej lub szkła. W komodzie stojącej w przedpokoju możemy chować buty i torebki, a jeśli jest ona dodatkowo wyposażona w niewielkie szuflady, wygodnie schowamy także czapki, szaliki i inne drobne rzeczy drobiazgi. Dzięki różnym rozmiarom, dobranie komody nawet do wąskiego przedpokoju czy małego pokoju dziecka nie powinno stanowić problemu. 

Ciekawe wzornictwo i różnorodna kolorystyka komód

By dać Klientom większe możliwości wyboru, w sklepie MF Meble oferujemy komody w szerokiej gamie kolorystycznej. Jasne komody pomogą rozjaśnić ciemny pokój lub wiatrołap bez okna, a komody w ciemniejszych kolorach świetnie będą prezentowały się na tle pastelowych ścian. 

Komody mają różne wykończenia, fronty drzwiczek lub szuflad mogą być z połyskiem lub matowe, posiadać ciekawe przeszklenia lub niewielkie lustra. Wszystkie te cechy nadają charakteru meblowi i sprawiają, że będzie on świetnie uzupełniał całą aranżację pokoju.

Zapraszamy do przeglądania asortymentu komód dostępnych w sklepie meblowym MF Meble. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą i pomogą ci dokonać wyboru najlepszej komody do twojego domu lub mieszkania!