×
kanapy-i-sofy - Kanapa Lela z funkcją spania

Kanapa Lela z funkcją spania

1 899,00 zł
checkDarmowa dostawa na terenie całej Polski local_shippingCzas dostawy: do 20 dni roboczych

Wybierz dodatki do Kanapa Lela z funkcją spania:

Kolorystyka::
Ilość:

Kanapy Lela to meble, które oferują szeroki wybór kolorów, posiadają trzy poduszki na oparciu oraz drewniane nóżki. Ich tapicerka wykonana jest z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny o nazwie Kronos.

Kanapa posiada sprężyny typu bonell.

Tkanina Kronos jest niezwykle miękka i mała w dotyku, przypominająca plusz. Jej powierzchnia pięknie się mieni od światła, co dodaje kanapie Lela atrakcyjności wizualnej. Co więcej, tkanina Kronos jest łatwa w czyszczeniu, co ułatwia utrzymanie kanapy w czystości i świeżym wyglądzie.

Kronos cechuje się gęstym i przyjemnym w dotyku włosiem. Mikrowłoski w tkaninie zmieniają swoje ułożenie po przejechaniu dłonią, co nadaje jej unikalną teksturę. Tkanina Kronos jest również odporna na mechacenie się, co oznacza, że nie tworzą się na niej łatwo zbędne kłaczki czy zagniecenia.

Kanapy Lela posiadają funkcję spania, co oznacza, że można je łatwo przekształcić w wygodne miejsce do spania. Oprócz tego, zapewniają one również komfortowe miejsce do siedzenia i relaksu. Wyposażone w szeroki wybór kolorów, drewniane nóżki oraz trzy poduszki na oparciu, doskonale wpisują się w różne wnętrza, dodając stylu i wygody. Funkcja spania pozwala na elastyczne wykorzystanie kanapy Lela, umożliwiając gościom lub członkom rodziny zrelaksowanie się i wygodne spanie.

Wszystko to sprawia, że kanapy Lela są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także praktyczne i trwałe dzięki odporności tkaniny Kronos na mechacenie się.

W narozniku zastosowano sprężyny typu Bonnell oraz piankę T30 o grubości 3 cm.

Wymiary:

  • Powierzchnia spania 140x200

Opis

Szerokość
222
Wysokość
98
Głębokość
90
Funkcje
1 pojemnik na pościel
Rozkładanie, z funkcją spania
Mebel wolnostojący
Tak