Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Aby przedstawić naszą ofertę na podstawie ustawy o RODO, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dbamy o Twoją prywatność, Twoje dane są u nas bezpieczne. W każdej chwili możesz je edytować lub wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności. Szczegółowe informacje w polityce prywatności >zobacz<

Akceptuję
kanapy-i-sofy - Kanapa Fero z funkcją spania
  • Nowy

Kanapa Fero z funkcją spania

1 849,00 zł
checkDarmowa dostawa na terenie całej Polski local_shippingCzas dostawy: do 20 dni roboczych

Kanapa Fero z funkcją spania do kupienia u nas na RATY:

Logo Alior Bank 36 rat x 63 zł Logo Mbank

Wybierz dodatki do Kanapa Fero z funkcją spania:

Kolorystyka::
Ilość:

Automat wspomagający rozkładanie

Kanapa Fero to wygodna kanapa z funkcją spania, która posiada kilka charakterystycznych cech. Może być wybrana w dwóch różnych tkaninach: Kronos i Paros. Kanapa ma także trzy poduszki i drewniane nogi.

KRONOS to tkanina typu plusz, która jest wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku. Charakteryzuje się pięknym mienieniem się od światła. Jest łatwa w czyszczeniu i posiada gęste, miłe w dotyku włosie. Mikrowłoski tej tkaniny zmieniają swoje ułożenie po przejechaniu dłonią. Dodatkowo, Kronos jest odporny na mechacenie się, co oznacza, że nie tworzy się na nim zbitek włókien.

PAROS natomiast to tkanina syntetyczna typu plusz. Jest również przyjemna w dotyku i miękka. Tkanina ta jest odporna na tarcie, co oznacza, że jest trwała i ma długą żywotność. Jej struktura składa się z drobnego śliskiego włoska, który zmienia swoje ułożenie po dotknięciu, co nadaje jej efekt cieniowania.

Obie tkaniny mają swoje unikalne cechy, dlatego wybór między nimi zależy od preferencji estetycznych i oczekiwań co do trwałości i funkcjonalności.

Wymiary:

  • Powierzchnia spania 140x200

Opis

Szerokość
224
Wysokość
98
Głębokość
90
Funkcje
1 pojemnik na pościel
Z funkcją spania
Mebel wolnostojący
Tak