×
kanapy-i-sofy - Kanapa Fero z funkcją spania

Kanapa Fero z funkcją spania

1 949,00 zł
checkDarmowa dostawa na terenie całej Polski local_shippingCzas dostawy: do 20 dni roboczych

Wybierz dodatki do Kanapa Fero z funkcją spania:

Kolorystyka::
Ilość:

Kanapa Fero to wygodna kanapa z funkcją spania, która posiada kilka charakterystycznych cech. Może być wybrana w dwóch różnych tkaninach: Kronos i Paros. Kanapa ma także trzy poduszki i drewniane nogi.

Kanapa posiada sprężyny typu bonell.

KRONOS to tkanina typu plusz, która jest wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku. Charakteryzuje się pięknym mienieniem się od światła. Jest łatwa w czyszczeniu i posiada gęste, miłe w dotyku włosie. Mikrowłoski tej tkaniny zmieniają swoje ułożenie po przejechaniu dłonią. Dodatkowo, Kronos jest odporny na mechacenie się, co oznacza, że nie tworzy się na nim zbitek włókien.

PAROS natomiast to tkanina syntetyczna typu plusz. Jest również przyjemna w dotyku i miękka. Tkanina ta jest odporna na tarcie, co oznacza, że jest trwała i ma długą żywotność. Jej struktura składa się z drobnego śliskiego włoska, który zmienia swoje ułożenie po dotknięciu, co nadaje jej efekt cieniowania.

Obie tkaniny mają swoje unikalne cechy, dlatego wybór między nimi zależy od preferencji estetycznych i oczekiwań co do trwałości i funkcjonalności.

Wymiary:

  • Powierzchnia spania 140x200

Opis

Szerokość
224
Wysokość
98
Głębokość
90
Funkcje
1 pojemnik na pościel
Z funkcją spania
Mebel wolnostojący
Tak