×
kanapy-i-sofy - Sofa Mill

Sofa Mill

1 949,00 zł
checkDarmowa dostawa na terenie całej Polski local_shippingCzas dostawy: do 20 dni roboczych

Wybierz dodatki do Sofa Mill:

Automat DL wspomagający rozkładanie::
Kolorystyka::
Ilość:

Sofa Mill to sofa z funkcją spania, drewnianymi nogami o wysokości 10 cm oraz trzema poduszkami. Do wyboru jako tkanine można zastosować tkaninę Kronos lub Paros.

Sofa posiada sprężyny typu bonell.

Kronos to tkanina typu plusz, która jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Jej powierzchnia pięknie mieni się od światła, co dodaje sofie atrakcyjnego wyglądu. Kronos jest łatwy w czyszczeniu i posiada gęste, miłe w dotyku włosie. Kiedy przesuwamy dłonią po powierzchni tkaniny, mikrowłoski zmieniają swoje ułożenie, co tworzy efekt wizualny. Dodatkowo, Kronos jest odporny na mechacenie, co oznacza, że włókna nie tworzą zbitek, co jest ważne dla utrzymania estetycznego wyglądu sofy Mill.

Paros to syntetyczna tkanina typu plusz, również przyjemna w dotyku. Jest ona miękka, puszysta i charakteryzuje się drobną, śliską strukturą włosków. Dotykając tkaninę, możemy zmieniać położenie nitek, co nadaje efekt cieniowania.

Wybór między Kronos a Paros zależy od preferencji dotyczących wyglądu, trwałości i faktury. Oba materiały oferują miękkość i estetyczny wygląd, jednak Kronos jest bardziej odporny na mechacenie się.

Wymiary:

  • Szerokość: 242 cm,
  • Głębokość całkowita : 90 cm,
  • Wysokość całkowita 98 cm,
  • Powierzchnia spania: 200 x 144 cm,
  • Wysokość siedziska : 46 cm

Wymiary:

Opis

Szerokość
242
Wysokość
98
Głębokość
90
Funkcje
1 pojemnik na pościel
Z funkcją spania
Mebel wolnostojący
Tak